Přejdi na obsah užívateľ: neurčen Slovenská Republika
HP úvod Produkty a sluľby Podpora a ovladače Řešení Jak nakupovat
» Kontaktujte HP


hp.com Slovensko úvod

HP ProLiant Configurator

ProLiant Configurator
je nástroj pre voľnú konfiguráciu, overovanie aktuálnych cien serverov x86, on-line, vnútorných a externých zálohovacích systémov a zariadení

» 

ProLiant Configurator

» Registrácia partnera
» Kontaktujte nás
 

HP ProLiant Configurator

Vítame Vás na stránkách HP ProLiant Configurator (a). Ak máte vytvorený prístup, zadajte Váš e-mail a heslo. Pokiaľ ste HP Preferred partnerom alebo partnerom distribútora a chcete sa tu zaregistrovať, kliknite na "Registrácia partnera".
ProLiant - top

prihlásenieZabudli ste heslo?
Pre zistenie kliknite tu. Platné heslo Vám bude poslané na Vašu e-mailovú adresu

HP ProLiant Configurator

HP ProLiant Configurator (PLC) je obchodný nástroj určený HP Preffered partnerom a partnerom distribútora pre konfiguráciu a predaj serverov x86, on-line, interných a externých zálohovacích systémov a zariadení spoločnosti Hewlett-Packard (HP).
PLC zjednodušuje celý proces navrhovania a vyhľadavánia optimálneho modelu a príslušenstva industry standard serverov, storage serverov, on-line zálohovacích systémov a páskových zariadení. Finálne konfigurácie sú vrátane nákupnej ceny partnera. V prípade rozšíreného prístupu je možný nákup SWD Volume Storage za zvýhodnené ceny, avšak pre rozšírený prístup je nutné splniť autorizačné podmienky industry standard serveru, storage serveru, on-line zálohovacích systémov a páskových zariadení. Finálna konfigurácia je vrátane nákupnej ceny partnera. V prípade rozšíreného prístupu je možný nákup SWD Volume Storage za zvýhodnené ceny, avšak pre rozšírený prístup je nutné splniť autorizačné podmienky programu HP PartnerOne.
Prehlásenie o ochrane súkromia Použitím tejto stránky súhlasím s právnymi podmienkami Kontaktujte webmastera
© 2004 - 2011 Hewlett-Packard Development Company, L.P. (optimalizované pre prehliadače Internet Explorer a Mozilla Firefox).